Bez twarzy

Bez twarzy Bez twarzy – amerykański film fabularny z roku 1997 w reżyserii Johna Woo. W głównych rolach występują: John Travolta, Nicolas Cage.FabułaAgent FBI, Sean Archer, tropi bezwzględnego przestępcę, Castora Troya .

Pragnie zemścić się na nim za śmierć syna, który 6 lat wcześniej zginął z rąk przestępcy. Podczas jednej z akcji Castor zostaje ciężko ranny i zostaje przewieziony do szpitala. Okazuje się, że wraz ze znajdującym się w więzieniu bratem, Troy podłożył w Los Angeles bombę, która może zagrozić życiu mieszkańców miasta. By dowiedzieć się, gdzie znajduje się ładunek, Sean przechodzi operację plastyczną, dzięki której zamienia się z Castorem twarzami. Następnie zostaje umieszczony w więzieniu, w którym wyrok odsiaduje Pollux. Tymczasem w klinice Troy odzyskuje przytomność i zmusza chirurga do powtórzenia zabiegu, w wyniku którego ma teraz twarz Archera.

Operating as usual

Address

Los Angeles, CA

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bez twarzy posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Nearby cinemas