Cit. Nard Ndoka

Cit. Nard Ndoka Ju lutem behuni fans dhe ke kjo faqja: http://www.facebook.com/MadrilenMeZemer Faleminderit!

09/04/2013

Fitojne nja 10.000 te vjetra ne lloto dhe hapin faqe me emrin "parashikime ndeshjesh"
.
.
.
.
.
Shqipetaret
adm ★ Real Madrid ★

09/04/2013

Te tallesh karin me veten tende...
.
.
.
.
.
Qia Robt =D

08/28/2013

Po rrija ne nje bar te banaku mbrem dhe vjen 1 super pjeshk ulet aty afer meje..
Ngaqe doja tbeja cik interesantin nuk po e shifsha fare,kaluan nja 10 min ja hodha iher syt,kjo po me shifte mua.
pash iher anes nuk kishte njeri,e pash prap ajo prap nuk i ndante syt..
Aty me iku mendja fare edhe mora karrigen u ula afer saj
ne ate moment me dha nje buzeqeshje dhe u zverdh komplet nje ngjyr i vinte nje i ikte..
- ckemi yllo si te quajn?
Ajo nuk foli filloi te dridhej
- ue me rop shpie ja hoqa mendjen ksaj ka ren keq fare brenda me mua- thash me vete
- o yllo po fol mi mos ke turp nga un? Dhe u afrova per ta puth
ajo filloi te lotonte u afrua afer fare edhe me nje ze te ngjirrur me peshperiti ne vesh
- mke zen gishtin me karrige o trap.

08/28/2013

Hyn drejtori ne klase dhe shikon dy nxenes nje djale
dhe nje vajze ne kembe qe po qanin dhe pyet djalin :
Drejtori : -Ç'ke qe po qan ?
Djali : -Me rrahu mesuesja .
Drejtori : -Po pse ? ? ?
Djali : -Hodha lulen nga dritarja .
Drejtori pyet vajzen :-Po ti pse po qan ?
Vajza : -Un jam Lulja!

08/28/2013

Te huajt :

O ma preva pak gishtin tek ajo llamarina atje
- Biri im shpejt te shhkojm ttek mjjeku se mos merr ndonj infeksim

Shqiptaret ...

-O ba preva pak gishtin tek ajo llamarina atje..
~ Po pse mer legen bo burri per 1 te came, un preva komen me sharr edhe nuk i bona asigjo ... Boje me raki.....po meqe e pivva un futi 1 t'pshurrme ..nk ka ilac me t'mir e disifekto direkt

08/27/2013

Nje nxenes shkon me vonese ne shkolle dhe hyn pa trokitur ne klase ne menyre qe te mos e shihte mesuesja teksa hynte fshehurazi.
Megjithate ajo e sheh dhe i thote: O cuno, kshu hyn babai jot ne shtepi pa trokitur?
- Jo, i thote ai.
- Epo dil jashte dhe futu me kulture!
Del jashte nxenesi merr nje birre dhe nje cigare ne goje dhe troket ne dere...
- Hyr i thote mesuesja. Sa hap deren nxenesi i thote:
- He mi shpirt po me prisje?

nga: Football - Info & Troll

08/27/2013

Dikur:
- O teta do vi te dali Beni?

Tani:
-Alo, he re kar do vish te shqyej cik sumen ne ps3?

08/27/2013

Tipike Bjonde

Ndalon makina e mbeturinave perpara shtepis se nje bjonde.
Puntori:- O goce keni mbeturina ju?
- Ja te pyes Mamin..
O mami kemi mbeturina ne?
Mami:- Po kemi..!
- Po Po Kemi, nuk duam faleminderit- i thot ajo

08/25/2013

Sa Gjigande

Të ka lali shpirt
e të ka lali xhan
kur dalim ne dy
habisim dynjan
ti veshur me strece
un veshur kostum
ti je njëzet vjece
unë me bastun
Të gënjeu Vullneti
thash kam pasuri
le ta dij mileti
un skam as shpi
të dëgjon Vullneti
kërkesat kur shtron
na kërkon makin
dhe celukar AIFON
eeej mos i tregoni
le të rrij me mua
haha i rreh mendja
do mar lek nga mua
e të dashur fansa
si jan bêrë njerzit
sdun tja din për mosh
shkojn pas interesit

08/25/2013

Shkova sot ne nje Dyqan AMC-je dhe i thash sh*tses :

- Pershendetje
- Pershendetje, Si mund tju ndimoj?
- Kam nje Problem
- Cfar Problemi keni?
- Nese nuk ke kohe vi me von un
- Jo jo jam totalisht ne Dispozicionin tuaj
- Me Verte e ke ?
- Po pra po
- A vjen e mi ca drut pak tek shpia ?...

08/24/2013

Per vitin e ri nje djale i vogel jetim dhe fukara i shkruan babagjysh*t te vitit te Ri nje kartoline.
“I dashur babagjysh une jam jam nje djale jetim dhe fukara te lutem me ndihmo me 100.000 lek qe dhe une te ble lodra te bukura si cdo femije tjeter per vitin e ri”
Kartolinen e dergon ne poste nje punonjese e postes e shikon kartolinen te derguar nga djali i vogel dhe i vjen keq njofton shoqet e saj per kete kartoline dhe vendosin qe te ndihmojne djalin e vogel me nje shume lekesh te mbledhura nga punonjsete e postes prej 50.000 lek, dhe ja dergojne leket djalit te vogel me poste, pas disa ditesh shikon nje kartoline ku djali i vogel i kethen pergjigje me kartoline babagjysh*t ku shkruhet “I dashur babagjysh te faleminderit qe ju pergjigje kerkeses time dhe me dergove 100,000 leke por po te them se une nuk mora 100,000 leke, por mora vetem 50.000 leke dhe 50.000 leke mi mbajten ato zuskat qe punojne ne Poste.

08/24/2013

M'tha i shoqe: Vec kur te jesh esull do flasesh me mu!

Ka 2 vjet qe s'flas me te.

08/24/2013

I Merito 100 Like

Greku: Mami, une kam SIDA.

Mami: Mos u kthe me ne shtepi, biri im

Djali Grek: Po pse, ma?

Mami: Po erdhe, do ja ngjitesh gruas. Gruaja do ja ngjise vellait tend, vellai jot sherbetores. Sherbetorja do ja ngjise babait, babai motres sime, motra ime burrit te saj. Burri i saj do ma ngjise SIDEN mua ,une kopshtarit, kopshtari motres tende.

Dhe po u infektua motra jote, e hengri gjithe qytetii

Football - Info & Troll

08/23/2013

Ka 2 menyra per te bindur 1 femer qe te jet e jotja..
-Por si di kush jan.

08/23/2013

Hedhin foto vajzat.
-owww sa e mire je
-bukuroshe
-yll bebw ime

Hedhin foto djemte.
-hahaha hiqe se le nam
-ku je ktu re?
-cfare eshte se jam me 0.fb?
- o 1sh paske dal bukur tfala mamit

08/23/2013

Shtrohet pyetja : Si ka mundesi qe Miss Universìn e fiton gjithmon nje toksore ?:P

nga : • Casemiro Lovers Albania •

08/23/2013

Babi dhe beni
babi:beni ik mermi pak shapkat ke dhoma
beni:(she dy motrat ke dhoma)me ka then babi qe tju rah te dyjave
motrat:jo se nuk thot babi ashtu
beni:ja ta pyes babin o babi te dyja apo njeren
babi:te dyja o budalla te dyja

08/23/2013

Një dite gruaja donte te bënte dashuri me burrin e vet por kishin fëmijën ne shtëpi.
I thotë mamaja djalit:
- Dil te keqen mami dhe luaj me lodra te ballkoni.
Del djali jashtë dhe prindërit vazhdojnë...
Pas pak kthehet djali dhe i thotë:
- Mami pashe një makine te bukur.
- Mire te keqen mami po dil ashte dhe vazhdo te luash.
Ikën fëmija dhe kthehet pas 5 minutash.
- Mami, pashe një kalë.
- Mire mami po ik te ballkoni tani.
Pas 5 minutash vjen djali dhe thotë:
- Prindërit e Erit po bëjnë dashuri.
- Po ku i pe ti mor te keqen babi ?
- Nuk i pashe po kane nxjerr Erin jashtë ne ballkon...

08/23/2013

-Bejm nje loje?
-Ok. Fol
-Me puth ti
-Po dhe?
-Pastaj te puth une.
-Pastaj?
-Une ik me vrap-Pastaj?
-Ti me vjen pas duke me bertitur qe te ndalem.
-Po pastaj?
-Pastaj... Ndalem te shtepia ime.
-Pastaj?
-I them babit qe te nxjerri çiften.
-Çiften? w.t.f
-Po dhe te gjuje ne ajer se i ka gjet djali
nuse . ;))

08/22/2013

Ajo : Zemer te dua sa qime ke ne koke..

Ai : Me ke tallesh ti un jam qeros

like ktu per barcaleta tjera • Turp nuk eshte te vjedhesh, turp eshte te te kapin duke vjedhur •

08/22/2013

Shkova ca shoke me nje lokal

Ata porositen birra, kurse une porosita kamarieren

like ktu te postoj barcaleta te tjera: • Turp nuk eshte te vjedhesh, turp eshte te te kapin duke vjedhur •

08/22/2013

2 shoke ne avion:
-Wee shikoji ato njerezit aty duken tamam si milingona ...
-O pallosh, milingona jane , s'jemi nisur akoma

08/22/2013

Memorja e kalamojve 8 - 13 vjec
1o% emra, ditlindje
1o% tekste kengesh
8o % kodet e GTA !!

per sts tjeter, behu fans ketu: ★ Real Madrid ★

08/22/2013

Mjekra ka qene vazhdimisht nje simbol i pjekurise, prandaj nuk ju ve faj disa gocave tek klasa ime.

nqs doni nje tjeter barcalete humoristike, behu fan ketu: ★ Real Madrid ★

kush i jep share faqes: me siper do e boj adm.

08/22/2013

Te gjith mendojn se une jam shum i fiksuar pas Yu Gi Oh...
Ju betohem ne emer te faraonit dhe tre zotave egjiptiane qe nuk esht e vertet.

nqs doni te tjera barcaleta humoristike, behuni fans ketu: • Casemiro Lovers Albania •

08/22/2013

Ne nje vend te prapambetur, akoma kanibal, kapen rober 3 te huaj; 1 italian, 1 gjerman dhe 1 shqiptar. Me i madhi i vendit afrohet tek italiani dhe i thote: Lekure e bardhe, lekure e bute, kur te te vrasim me lekuren tende do te bejme nje varke, cila eshte deshira jote e fundit? Italiani pergjigjet : Dua 1 thike. dhe kur ja sjellin vret veten. E njejta gje ndodh edhe me gjermanin i cili kerkoi thike dhe vrau veten. Kur i erdhi radha shqiptarit ai kerkoi nje pirun. Njeriu kanibal u habit. Sapo i sollen pirunin, shqiptari filloi te ngulte pirunin kudo ne trupin e tij dhe thote : Beje varken tashi !

like ktu te postojme barcaleta tjeera: • Casemiro Lovers Albania •

08/21/2013

Sot po I jepja makines me xhamin hapur. Pashe nje grua qe po ngiste nje motorr dhe bertita :
-"LOPE"!!!
Ajo ktheu koken dhe me bertiti :
- "TRAP"!
Budallaqja, u perlpas me lopen.

do postoj 1 super baralete, do shkriheni se qeshruri...

.
.
.
.
por me pare me ndihmoni me nga nje like ke kjo faqja ★ Real Madrid ★

08/21/2013

Presorja i thot Benit :
--Beni, a e di se kush eshte presidenti i SHBA ?
Beni : -- Per fat te keq jo
Presorja : -- Duhet te kujdesesh me shume per mesimet Beni.
Beni : -- Presore, a e dini se kush eshte ana ?
Presorja : Jo.
Beni : -- Duhet te kujdeseni me shume per burrin tuaj !!

nqs nuk boni like ke kjo faqja, nuk keni me barcaleta: ★ Real Madrid ★

08/21/2013

Pyetje rrufe:

Nese trupi jone do ishte shtet, kush do ishte kryeqytet??

edhe per pak harrova, like ksaj faqes se nuk ju kushton gje: • Casemiro Lovers Albania •

08/21/2013

Ishin 2 shok dhe fillon njeri. Un po te kem 200 milion euro 100 milion ti jap ty 100 i mbaj pervete.
Po te kem 2 ferrari nje ta jap ty nje e mbaj pervete.
Po te kem 2 vila nje ta jap ty nje e mbaj pervete.
Ja kthen tjeteri: Mire mor burr i dheut po na jep nje cigare se mu mbaruan dhe po me ik truri. Qafsha t’gjithe, 2 te fundit kam.

08/21/2013

M'tha gruja cohu shpejt e laji enet.
Edhe un si burr qe jam e shikova gjith nerva dhe ja kthva:
-sille shpejt sfungjerin ktu.

like ktu per me shume barcaleta: • Casemiro Lovers Albania •

08/21/2013

Burri i dergon gruas mesazh.

Burri : Do vij heret sot ne shtepi..Laj te gjitha rrobat e mia te palara.

Gruaja s'i kthen pergjigje.

Burri shkruan perseri : Kur te vij ne shtepi e dua tavolinen te shtruar.

Gruaja s'i pergjigjet perseri..

Burri i shkruan prap : Me rriten rrogen,ne fund te muajit do te blej makine..

Gruaja : O zot!!Vertet???

Burri : Jo.doja te sigurohesha qe i kishe lexuar mesazhet e meparshme......

like ktu, a doni prap barcaleta: ★ Real Madrid ★

08/21/2013

Ne polici shefi po ndante rrogat :

agroni 100 leke
agimi 200 leke
beni 400 leke
ramizi 300
tonini 300
totali 1300 leke
-wee me rop shpije kush eshte ky totali gjithmon mer me shum se te gjith -bertet ramizi

per barcaleten tjeter, like ktu • Casemiro Lovers Albania •

08/20/2013

Nje cun i ri kishte mare nje shpi me qera ne katin e dyte,dhe kishte
mare ves sa here qe kthehej vone nga diskoteka perplaste kepucet ne koridor pasi i hiqte.
Po ne katin e pare ishin nje familje qe kishte kalamaj dhe kjo gje po behej
e besdisshme.
Nje dite burri ne katin e pare e takon cunin dhe i thot,
- Aman more cuni po ti kthehesh vone ne darek dhe kur vjen ti jemi te gjith ne gjume, mos i perplas kepucet ashtu se na le pa gjume.
- Ju lutem te me falni ,skam dit gje,nuk ka per te ndodh me.
Dhe te nesermen ne darke hyn cuni ne shpi heq njeren kepuce dhe e perplas ne koridor,po ne ate moment i kujtohet biseda me komshiun dhe kepucen tjeter e heq me kujdes dhe e ul pa ber zhurme.
Kur pas 20 min degjohet komshiu nga poshte:
-Ejjj kur dreqin do e hedhesh edhe kepucen tjeter te fleme rehat....

kjo ishte barcaleta e fundit. nqs do bohen 15 like ke kjo faqja, ju betohem do postoj 10 superbarcaleta njera pas tjetres...
• Turp nuk eshte te vjedhesh, turp eshte te te kapin duke vjedhur •

08/20/2013

Vajza: Babi sot ne shkolle nje djale me tha dicka qe nuk e kuptova,metha:
-Ke shasi te perkryer,ke 2fener shume te bukur e 2amortizatore te shkelqyer!!! Babi u pergjigj:
-i thuat atij djalit se ben vaki e hap kapakun per te matur vajin do tja cregjistroj valvulat

kjo ishte barcaleta e dyte, per te publikuar te treten , like ktu: ★ Real Madrid ★

08/20/2013

Bie nje goc ne nje grop thithese, aty kalon i cun :
- O cuni me ndihmo se po mbytem!
- Po te nxora qe aty do bejm seks bashk?
- Ik more idiot!
Iken ai cuni nk e ndihmon, aty kalon nje burr :
- Me ndihmo te lutem se po mbytem!
- Nqs te ndihmoj, do bejm seks bashk?
- Uaa ca idioti dhe ky!
Iken dhe ky burri, pas pak kalon nje xhaje i vjeter :
- Xhaje te lutem me nxirr nga ktu dhe pastaj do bej seks me ty!
-Ee mi kurve mutit, aty te vdisni te gjitha!

kjo ishte barcaleta e pare, per te dyten, kliko like ktu: • Casemiro Lovers Albania •

08/20/2013

Sa fansa kemi online se kam nja tre super barcaleta per ti publiku?

konfirmo me nje like ktu: • Casemiro Lovers Albania •

08/20/2013

Dy bjonde ne stacionin e autobusit.

- Cfare numri ka autobusi yt?
- Ka numrin 1. Po autobusi yt, cfare numri ka?
- Ka numrin 3.
- OK, ishalla vjen autobusi me numer 13 te shkojme bashke.

konfirmo prezencen tende me nje like ktu: • Casemiro Lovers Albania •
sa me shume fansa shtohen aq me shume barcaleta do postoj

08/20/2013

Me coi ftese nje Anxhela Sweet.
Nejse e pranova, kam qe dy ore tu fol me te.

qenka cun 1 prz :)

per barcaleten tjeter, konfirmo prezencen me nje like ketu: • Casemiro Lovers Albania •

08/20/2013

Mirmgjesii :) Jeni gati per barcaleta?

Konfirmo prezencen me nje like ktu: • Turp nuk eshte te vjedhesh, turp eshte te te kapin duke vjedhur •
sa like ke kjo faqja, aq barcaleta do postojme

08/19/2013

Un: Ckemi Bukuroshe;)
Ajo:Ckemi Kingu;)
Un: Singell Je Ti Shpirt?
Ajo: Po Un: Me Thuaj Dicka Me Shum Per Veten Zemer
Ajo: Jam 20 Vjec...Banoj Ne Tr...Jetoj Me Familjen Time e Cila Perbehet Nga Mami,Babi,Motra,Dhe 7 Vellezerit...
Ajo: Po Ti Cna Thua Ndonje Gje Per Veten?
Ajo: Ku Humbe...

Like ktu: • Casemiro Lovers Albania • kush e kuptoj
ta shoh sa te zgjuar jeni

08/19/2013

Kthehet burri nga puna dhe i shkon mendja per sex mirpo gruaja se kishte terezine dhe i thote:
-na 50€ dhe ik naj hotel se skam nerva.
Burri i cuditur mer leket dhe niset per naj hotel,rruges takon motren e gruas qe e pyet:
-he ckemi,po ti ku po shkon kshu?
-hiq,motra jote skishte nerva per sex dhe me dha 50€ e me tha shko ne hotel.
-po ti mi jep mua ato dhe mbarojm pun bashk.
-epo mir .
Dhe kshu pasi mbarojn pun bashk burri kthehet ne shpi dhe perpara i del gruaja:
-he kshu ,me ke ishe???
-lere se spo ta them
-jo jo ma thuaj dua ta dij se leket ti dhash un.
-epo mire isha me motren tende
-ou, po sa lek te mori
-50€ pra
-shtriga,se un burrit te saj nuk i marr kokerr leku

like ktu per nje tjeter super barcalete: • Casemiro Lovers Albania •

08/19/2013

Nje cift ne piknik shohin nje pus me nje tabele ku shkruhej: ''Pusi i deshirave, hidhni nje monedhe dhe shprehni nje deshire.''

Gruaja i thot burrit: Uaa burr, a ta provojme njehere?
Burri i thote: Po shko mi grua se do jete genjeshter kjo pune. A akoma ju beson ktyre gjerave?

E pas shume kembenguljesh gruaja ja mbush mendjen burrit dhe burri hedh monedhen ne pus.
Gruaja si kureshtare qe ishte, afrohet te pusi per ta pare sa i thelle ishte, i rreshqet kemba dhe bie brenda.

Burri qe thot me vete: U me rop shpie funsionoka me te vertete.

kopjuar nga: • Turp nuk eshte te vjedhesh, turp eshte te te kapin duke vjedhur •

Address

New York
California City, CA
00123

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Cit. Nard Ndoka posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts


Other California City cinemas

Show All